Dukacso trade
Váš spoľahlivý partner

Spoločnosť Dukacso trade spol. s r.o. vznikla v roku 1993 ako regionálny distribútor potravín v okrese Dunajská Streda. Postupne sa z malej firmy vybudovala na významnú obchodno - distribučnú spoločnosť, ktorá dnes patrí k popredným importérom a distribútorom mliečnych a bezlaktózových výrobkov, vegánskych produktov, pochutín, sterilizovanej zeleniny a ovocia.

V roku 2007 sa spoločnosť Dukacso trade spol s r.o. stala výhradným distribútorom morskej soli svetovej značky „Gemma di mare“ pre slovenský a český trh. Kvalitou distribuovaných produktov sa spoločnosť zaradila medzi popredných lídrov na trhu v privátnych značkách mliečneho segmentu. Zákazníkmi spoločnosti sú všetky slovenské siete tradičného trhu, nadnárodné obchodné reťazce, zákazníci GASTRO segmentu, veľkoobchody ako i nezávislé maloobchodné predajne a predajne a prevádzky zamerané na zdravú výživu.

Portfólio značiek:

Gemma di mare – morská soľ

Minus L – bezlaktózové produkty

Rolnik – sterilizovaná zelenina a ovocie

MIKADO – sterilizovaná zelenina a ovocie

Jäger – syrové výrobky

Bauer – termizované jogurty a syr

Mövenpick – mliečne jogurty a pudingy

DOBRO – mäsové výrobky

Kerrygold – tvrdé syry cheddar

Ardita – paradajkové základy na pizzu

Schreiber & RUPP – tavené syrové plátky

fríschlí – smotany do kávy

Dairy 4 Fun – vegánske a mliečne produkty

Víziou spoločnosti je vnímať a reagovať na požiadavky našich zákazníkov. Prinášať zdravé a kvalitné produkty vyrábané najmodernejšími technológiami najvyššej kvality . Budovať a rozvíjať spoločnosť rodinného charakteru prostredníctvom profesionálneho a lojálneho tímu, ktorý je Vám k dispozícii aj pri vyhľadávaní produktov, ktoré si aktuálne žiada trh a spotrebiteľ.

Hodnoty spoločnosti: Komunikácia, Tímovosť, Podpora, Lojálnosť a Ústretovosť